Počítadlo prístupov

 


Ramfan

tomenu

 

Cooling collars.jpg
Zariadenie na výrobu vodnej hmly
Zariadenie na výrobu vodnej hmly je určené k výrobe vodnej hmly. Používa sa v spojení s pretlakovými ventilátormi RAMFAN. Špeciálny prstenec sa upevňuje na rám čelnej strany pretlakového ventilátora pomocou sťahovacej pásky. Jednoduchá montáž a demontáž. Veľkosti 20, 30 a 40 cm. Výstupný prietok vodnej hmly závisí od vstupného tlaku vody.
 Light foam adapter.jpg
Adaptér na výrobu ľahkej peny
Adaptér na výrobu ľahkej peny sa používava na výrobu ľahkej peny v spojení s pretlakovými ventilátormi RAMFAN. Prietok penotvorného roztoku: 200 l/min pri 0,7 MPa. číslo napenenia: 500 pri 3%-nom primiešavaní, množstvo vyrobenej ľahkej peny: 100 m3/min.
Veľkosti:
DN 400: hmotnosť - 10 kg
DN 500: hmotnosť - 10,5 kg
 Standard duct.jpg
 Štandardná sacia a výtlačná hadica ECKO-flex
Štandardná sacia a výtlačná hadica ECKO-flex je určená na odsávanie a výtlak dymu (prípadne čistého vzduchu). Farba žltá, výstuž - špirála s ochrannou páskou proti predratiu. Dĺžky v roztiahnutom stave 4,6m alebo 7,6 m, priemery 200, 300 alebo 400 mm.
 Antistatic duct.jpg
  Antistatická sacia a výtlačná hadica
Antistatická sacia a výtlačná hadica je určená na odsávanie a výtlak dymu (prípadne čistého vzduchu) vo výbušnom prostredí. Bezpečne vedenie elektriny k uzemneniu ventilátora. Plošný odpor menej ako 6 Gø. Farba čierna, výstuž - špirála s ochrannou páskou proti predratiu. Dĺžky v roztiahnutom stave 4,6m alebo 7,6 m, priemery 200, 300 alebo 400 mm.
 Disposable duct.jpg
  Jednorázová výtlačná nevystužená hadica 
Jednorázová výtlačná hadica je určená na výtlak čistého vzduchu, prípadne ako rukáv na dopravu ľahkej peny na miesto použitia. Materiál polyetylén, nevystužená, hrúbka 4 mm. Priemery 300 alebo 400 mm.