Počítadlo prístupov

 


Luxusné chladenie

tomenu

 

Pygmy tower-18.jpg
 PYGMY TOWER 18
Chladenie na pivo Lindr PYGMY 18 TOWER je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Chladenie na pivo Lindr PYGMY TOWER 18 svojim výkonom 18-20 l/hod, malými rozmermi a luxusným spracovaním tvorí špičku medzi domácimi stolnými chladičmi. Chladiaci výkon priebežný 18-20l/hod (36-40 kvalitne vychladených pív behom jednej hodiny). Moderná kompresorová chladiaca jednotka Lindr, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálne energetickú náročnosť. Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 2-4min od zapnutia pristroja. Chladiaca technológia Lindr je o 45% výkonnejšia ako jej elektrický príkon. Kompletná konštrukcia chladenia na pivo i slimák Lindr PYGMY 18 TOWER sú zhotovené z nerezovej ocele. Použité materiály pri chladení na pivo Lindr PYGMY 18 TOWER spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto chladiča.   
Cena bez DPH: 346,40 Eur
Cena s DPH: 415,80 Eur                           
 Pygmy tower-18-k.jpg
PYGMY TOWER 18/K
Chladenie na pivo Lindr PYGMY 18 TOWER so zabudovaným kompresorom je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Chladenie na pivo Lindr PYGMY TOWER 18 svojim výkonom 18-20 l/hod, malými rozmermi a luxusným spracovaním tvorí špičku medzi domácimi stolnými chladičmi. Chladiaci výkon priebežný 18-20l/hod (36-40 kvalitne vychladených pív behom jednej hodiny). Moderná kompresorová chladiaca jednotka Lindr, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálne energetickú náročnosť. Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 2-4min od zapnutia pristroja. Chladiaca technológia Lindr je o 45% výkonnejšia ako jej elektrický príkon. Kompletná konštrukcia chladenia na pivo i slimák Lindr PYGMY 18 TOWER sú zhotovené z nerezovej ocele. Použité materiály pri chladení na pivo Lindr PYGMY 18 TOWER spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto chladiča.   
Cena bez DPH: 485,30 Eur
Cena s DPH: 582,36 Eur  
 Súdok-18-HP.jpg
SÚDOK 1/8 HP
Luxusné chladenie na pivo Súdok 1/8 HP je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Luxusné chladenie na pivo Lindr Súdok 1/8 HP s akumulačným blokom je svojim konštrukčným spracovaním a použitím kvalitných materiálov úplne ojedinelým výrobkom na našom trhu. Moderné technológie Lindr Súdok 1/8 HP kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení.   
Cena bez DPH: 448,50 Eur
Cena s DPH: 538,26 Eur  
 soudek-30.jpg
SÚDOK 30
Luxusné chladenie na pivo Súdok 30 je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Súdok 30 má priebežný chladiaci výkon 25-30 l/hod., max. 35 l/hod. (50-70 kvalitne vychladených pív za hodinu). Moderné technológie Lindr Súdok 30 kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení. Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 3-5 min. od zapojení prístroja.   
Cena bez DPH: 652,50 Eur
Cena s DPH: 783,- Eur  
Súdok-30k.jpg 
SÚDOK 30/K
Luxusné chladenie na pivo Súdok 30/K so zabudovaným vzduchovým kompresorom je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Súdok 30 má priebežný chladiaci výkon 25-30 l/hod., max. 35 l/hod. (50-70 kvalitne vychladených pív za hodinu). Moderné technológie Lindr Súdok 30 kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení.Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 3-5 min. od zapojení prístroja.   
Cena bez DPH: 775,- Eur
Cena s DPH: 930,- Eur    
 Súdok-50-k.jpg
SÚDOK 50
Luxusné chladenie na pivo Súdok 50 je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Súdok 50 má priebežný chladiaci výkon 50 l/hod. (80-100 kvalitne vychladených pív za hodinu). Moderné technológie Lindr Súdok 50 kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení.Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 3-5 min. od zapojení prístroja.   
Cena bez DPH: 734,20 Eur
Cena s DPH: 881,04 Eur
 Súdok-50-k.jpg
SÚDOK 50/K
Luxusné chladenie na pivo Súdok 50/K so zabudovaným kompresorom  je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Súdok 50/K má priebežný chladiaci výkon 50 l/hod. (80-100 kvalitne vychladených pív za hodinu). Moderné technológie Lindr Súdok 50/K kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení.Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 3-5 min. od zapojení prístroja.   
Cena bez DPH: 856,70 Eur
Cena s DPH: 1.028,04 Eur   
 Súdok-50k profi.jpg
SÚDOK 50/K Profi
Luxusné chladenie na pivo Súdok 50/K so zabudovaným kompresorom a s možnosťou nastavenia potrebného tlaku vzduchu v rozmedzí 1,5 - 3 bar,  je určené k profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu kvalitne vychladeného piva v domácom prostredí a menších záhradných oslavách. Súdok 50/K má priebežný chladiaci výkon 50 l/hod. (80-100 kvalitne vychladených pív za hodinu). Moderné technológie Lindr Súdok 50/K kontaktného chladenia s akumulačným suchým blokom plne využíva vynaloženú vstupnú energiu k vychladeniu nápoja na požadovanú teplotu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení.Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 3-5 min. od zapojení prístroja.   
Cena bez DPH: 938,30 Eur
Cena s DPH: 1.125,96 Eur 
 Kontakt-55k.jpg
 KONTAKT 55/K
Chladenie na pivo Lindr KONTAKT 55/K je možné dodávať v niekoľkých prevedeniach, od jednoduchého prietokového chladiča po profesionálne prevedenie, kde vo výbave nechýba: výčapný stojan, vzduchový kompresor (výkonný s možnosťou regulácie a zobrazenia pracovného tlaku). Veľká svetelná plocha pre umiestnenie Vašej reklamy a praktická odkvapkávacia doska so zvýšeným okrajom pre zamedzenie stekania piva, s odtokom do zbernej nádobky. Chladenie na pivo Lindr KONTAKT 55/K je dizajnovo spracovaný tak, aby mohol byť kdekoľvek v prevádzkach a zároveň tvoril reprezentačný prvok vášho pivovaru. Súčasťou sú nerezové madlá, ktoré nijak nenarušujú dokonalý dizajn.
Uvedená cena je za zariadenie obsahujúce: 
* vzduchový kompresor s možnosťou regulácie tlaku 
* odkvapkávacia doska s odtokom
* svetelná reklama
Cena bez DPH: 790,- Eur
Cena s DPH: 948,- Eur
 Kontakt-55k.jpg
KONTAKT 55/K Profi
Chladenie na pivo Lindr KONTAKT 55/K Profi je možné dodávať v niekoľkých prevedeniach, od jednoduchého prietokového chladiča po profesionálne prevedenie, kde vo výbave nechýba: výčapný stojan, vzduchový kompresor (výkonný s možnosťou regulácie a zobrazenia pracovného tlaku). Veľká svetelná plocha pre umiestnenie Vašej reklamy a praktická odkvapkávacia doska so zvýšeným okrajom pre zamedzenie stekania piva, s odtokom do zbernej nádobky. Chladenie na pivo Lindr KONTAKT 55/K profi je dizajnovo spracovaný tak, aby mohol byť kdekoľvek v prevádzkach a zároveň tvoril reprezentačný prvok vášho pivovaru. Súčasťou sú nerezové madlá, ktoré nijak nenarušujú dokonalý dizajn.
Uvedená cena je za zariadenie obsahujúce: 
* vzduchový kompresor s možnosťou regulácie tlaku 
* odkvapkávacia doska s odtokom
* svetelná reklama
Cena bez DPH: 1.015,90 Eur
Cena s DPH: 1.219,08 Eur