Počítadlo prístupov

 


Kontaktné chladenia

tomenu

 

Pygmy-15.jpg
PYGMY 15
Chladenie na nápoje Lindr PYGMY 15 svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderná technológia chladiaceho systému využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenia požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 265,- Eur
Cena s DPH: 318,- Eur 
 Pygmy-15K.jpg
 PYGMY 15/K
Chladenie na nápoje PYGMY 15/K so zabudovaným kompresorom svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderné technológie chladiaceho systému PYGMY 15/K využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenie požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 363,20 Eur
Cena s DPH: 435,84 Eur
 Pygmy-20.jpg
 PYGMY 20
Chladenie na nápoje Lindr PYGMY 20 svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderná technológia chladiaceho systému využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenia požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 265,- Eur
Cena s DPH: 318,- Eur 
 Pygmy-20K.jpg
 PYGMY 20/K
Chladenie na nápoje Lindr PYGMY 20/K so zabudovaným kompresorom svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderné technológie chladiaceho systému PYGMY 20/K využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenie požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 363,20 Eur
Cena s DPH: 435,84 Eur
 Pygmy-25.jpg
 PYGMY 25
Chladič na nápoje Lindr PYGMY 25 svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderná technológia chladiaceho systému využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenia požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 346,90 Eur
Cena s DPH: 416,28 Eur 
 Pygmy-25K.jpg
 PYGMY 25/K
Chladenie na nápoje Lindr PYGMY 25/K so zabudovaným kompresorom svojim výkonom je vhodné pre záhradné oslavy, trvalé domáce používanie alebo ako mobilný výčap. Kompletná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Moderné technológie chladiaceho systému PYGMY 25/K využíva vstupnú energiu k priamemu chladeniu pomocou kontaktného, suchého termobloku. Použité materiály chladenia sú zárukou dlhej životnosti, funkčnosti, nízkej energetickej náročnosti a splnenie požiadaviek hygienických noriem - označenie CE.
Cena bez DPH: 444,80 Eur
Cena s DPH: 533,76 Eur 
 Pygmy-30Kprofi.jpg
 PYGMY 30/K profi
Chladenie na nápoje KONTAKT 30/Kprofi so zabudovaným kompresorom je svojim výkonom 30-35 l/hod určený k domácemu aj profesionálnemu chladeniu, stáčaniu a podávaniu sudového piva. Nosná konštrukcia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Madla umiestnené na vrchnej časti chladiča umožňujú ľahšiu manipuláciu. Použité materiály spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení. Moderná technológia použitá pri tomto chladiči využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad.
Cena bez DPH: 566,90 Eur
Cena s DPH: 680,28 Eur
 Kontakt-40.jpg
 KONTAKT 40 2xkohút
Chladenie na nápoje KONTAKT 40 2xkohút je určené svojim výkonom 35-40 l/hod pre trvalé domáce, ale aj komerčné používanie alebo ako mobilný výčap k chladeniu nápojov. Nosná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele, ktorá sa v technológii chladenia piva najviac osvedčila.
Chladenie na nápoje KONTAKT 40 2xkohút - madlá umiestnené na vrchnej časti chladenia umožňujú ľahšiu manipuláciu. Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení tohto kontaktného chladenia. Moderné technológie chladenia na pivo Lindr, použité pri tomto chladiči, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje najlepší chladiaci účinok.
Cena bez DPH: 509,80 Eur
Cena s DPH: 611,76 Eur
 Kontakt-40K.jpg
 KONTAKT 40/K 2xkohút
Chladenie na nápoje KONTAKT 40 2xkohút so zabudovaným kompresorom je určené svojim výkonom 35-40 l/hod pre trvalé domáce, ale aj komerčné používanie alebo ako mobilný výčap k chladeniu nápojov. Nosná konštrukcia chladenia a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele, ktorá sa v technológii chladenia piva najviac osvedčila.
Chladenie na nápoje KONTAKT 40 2xkohút - madlá umiestnené na vrchnej časti chladenia umožňujú ľahšiu manipuláciu. Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti zariadení tohto kontaktného chladenia. Moderné technológie chladenia na pivo Lindr, použité pri tomto chladiči, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje najlepší chladiaci účinok.
Cena bez DPH: 607,75 Eur
Cena s DPH: 729,30 Eur
 Kontakt-40kprofi.jpg
KONTAKT 40/K profi 2xkohút 

Chladenie na nápoje Lindr KONTAKT 40/Kprofi so zabudovaným kompresorom má priebežný výkon 35-40 l/hod maximálny 50 l/hod (70-100 kvalitne vychladených pív behom jednej hodiny). Chladenie na pivo Lindr KONTAKT 40/Kprofi je vybavené úplne ojedinelým systémom tichého vstavaného, veľmi kvalitného, vzduchového kompresora, ktorý obsahuje tlmič, molekulový filter nasávaného vzduchu a hlavne regulátor pracovného tlaku vrátane manometru. Pomocou tohto regulátora si môže užívateľ presne nastaviť potrebný tlak vzduchu pre daný nápoj v rozmedzí 1-3 bar.

Moderná kompresorová chladiaca jednotka Lindr, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálnu energetickú náročnosť. Kvalitne vychladené pivo je pripravené v termobloku už po 5-8 min od zapnutia prístroja. Chladiaca technológia Lindr je o 45% výkonnejšia ako jej elektrický príkon.
Kompletná konštrukcia chladenia na pivo aj slimák sú zhotovené z nerezovej ocele. Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto chladiča.
Dve madlá umiestnené na vrchnej časti chladiča umožňujú ľahšiu manipuláciu.
Lindr KONTAKT 40/Kprofi - Najmenšie chladenie na pivo v danom výkone pre dva stáčané produkty a s kompresorom s reguláciou.
Cena bez DPH: 689,30 Eur
Cena s DPH: 827,16 Eur
 Kontakt-70-2xkohut.jpg
KONTAKT 70 2xkohút

Stolové chladenie Lindr KONTAKT 70 je svojim výkonom určené pre trvalé komerčné používanie, alebo ako mobilný výčap, ale vzhľadom k svojej veľkosti aj ako chladenie do stálej prevádzky. Nosná konštrukcia chladenia na pivo a slimák Lindr KONTAKT 70 sú zhotovené z nerezovej ocele, ktorá sa v technológii chladenia najviac osvedčila.

Dve madlá pri chladení Lindr KONTAKT 70 umiestnené na vrchnej časti chladiča umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Použité materiály pri chladení spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohto chladenia. Moderná technológia Lindr použitá pri tomto chladiča, využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje najlepšiu účinnosť tohto chladenia.

Cena bez DPH: 689,30 Eur
Cena s DPH: 827,16 Eur 
 Kontakt-115.jpg
KONTAKT 115 2xkohút
Chladenie na nápoje Lindr KONTAKT 115 je svojim výkonom určený k trvalému komerčnému používaniu alebo ako mobilný výčap, ale vzhľadom k svojej veľkosti aj ako chladič do stálej prevádzky.
Nosná konštrukcia chladenia na pivo a slimák sú zhotovené z nerezovej ocele, ktorá sa v technológii pivných chladičov najviac osvedčila.
Dve madlá chladenia na pivo Lindr KONTAKT 115 umiestnené na vrchnej časti chladiča umožňujú ľahšiu manipuláciu.
Použité materiály chladenia na pivo spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti tohoto chladiča.
Moderná technológia Lindr použitá pri tomto chladiči využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým je zaručená najlepšia účinnosť tohto chladenia.
Cena bez DPH: 937,50 Eur
Cena s DPH: 1.125,00 Eur